Yale Yetkili Servisi

Yale Yetkili Satış Bayi ve Yale Yetkili Servisi

Çimen Çilingir olarak Yale Alarm ve Desi Alarm yetkili servis ve yetkili satış noktası olarak hizmet vermekteyiz. Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla ilçelerine alarm servisi ve satışı gerçekleştirmekteyiz. Alarm Sistemi ve Kamera Sistemi siz evde yokken hırsızlara karşı en sağlıklı koruma yöntemlerinden biridir. Son teknoloji ürünleriyle güvenliğinizi arttırmak için Yale Yetkili Bayi ve Yale Yetkili Servisi olan Çimen Çilingir’i 0553 472 92 71 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Yale Kablosuz Alarm Sistemleri

Yale Kablosuz Alarm Sistemleri eviniz ve işyerinizin güvenliği için gelişmiş güvenlik önlemleri sunar. Tüm bileşenleri kablusuzdur. Yale Alarm Yetkili Servisi dakikalar içerisinde kurulumunuzu gerçekleştirir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik Yale Alarm hiçbir sabit ücret gerektirmez. Her ay abonelik yüksek abonelik ücreti ödemek zorunda değilsiniz.

Yale Alarm Yetkili Servis tarafından kurulan pır dedektörleri evcil hayvanlarınıza karşı duyarlıdır. Kediniz Pır dedektörünün önünden geçtiğinde alarm güvenlik sistemi onun sevimli dostunuz olduğunu anlar ve alarm tetiklenmez.

Yale Alarm Güvenlik Sistemi Nasıl Çalışır ?

Yale Alarm Sistemi akıllı telefonunuzla uyumludur. Mobil uyumlu alarm kamera sistemi Ev ve işyerinizin dışındayken de panelinizi yönetebilir, alarmınızı ve kameranızı devreye sokup kapatabilirsiniz.

Yale Alarm tehlike anında tetiklenir ve yüksek desibelde kesintisiz çalmaya başlar. Bu özellik bile hırsızlar için başlı başına bir cayrıdırıcılık özelliğidir. Ardından evinizde bulunan telefon hattı üzerinden sisteme kaydettiğiniz tüm telefon numaralarını sırayla arayarak bilgilendirir. Yale Kamera Sisteminden içeri giren kişinin hırsız olup olmadığını kontrol edip emniyet güçlerini hemen evinize yönlendirebilirsiniz.

Yale Premium Alarm Kutusunun içerisinde 1 adet Telefon bağlantılı kontrol paneli, 1 adet LED Işıklı siren ünitesi, 1 adet Sahte siren, 2 adet PIR dedektörü ve 2 adet Kapı/Pencere kontağı bulunmaktadır.

Ayrıntılı Bilgi İçin 0553 472 92 71 Yale Yetkili Servis numarasını arayabilirsiniz.

Yale Yetkili Servisi

Yale Alarm Modelleri

Yale Compact Kablosuz Alarm Sistemi

Yale Compact Kablosuz Alarm Sistemi içerisinde 1 adet led ışıklı siren ünitesi, 1 adet duvar tipi uzaktan kumanda 1 adet kapı pencere kontağı bulunmaktadır. Yale Compact Kablosuz Alarm Sistemi açıp kapatmak için size 20 saniye süre verir. Alarm sistemi kumanda ile kurulup kapatılabilir.

Yale Premium Kablosuz Alarm Sistemi

Yale Premium Alarm Kutusunun içerisinde 1 adet Telefon bağlantılı kontrol paneli, 1 adet LED Işıklı siren ünitesi, 1 adet Sahte siren, 2 adet PIR dedektörü ve 2 adet Kapı/Pencere kontağı bulunmaktadır. Yale Premium Kablosuz Alarm sistemi Cep telefonunuzdan açılıp kapatılabilir. İçerisinde bulunan arama sistemi ile tehdit algıladığında sisteme kaydettiğiniz numaraları sırayla arayarak tehditi haber verir.

Hırsızlara Karşı Alabileceğiniz Önlemler

Evinizde yokken veya gece uyurken hırsızlara karşı korunmasız olmasından endişeli misiniz ? İşyeriniz de gece onlarca bilgisayarınız, makinanız korumasız mı bekliyor ? Yalnız değilsiniz. Yüzbinlerce kişi sizin gibi hırsızlara karşı alınacak önlemler, hırsıza karşı kilit, hırsıza karşı alarm sistemleri sorularının cevabını merak ediyor.

Evinizi ve İşyerinizi hırsızlara karşı korumak için alabileceğiniz önlemleri sizler için sıraladık.

1 – Kapınız İçin Güvenlik Önlemleri

Tedbir almaya hırsızların ilk hedefi olan kapınızın güvenliğini arttırmakla başlamalısınız. Art niyetli kişiler eğer üst katlarda oturuyorsanız evinize kapınızdan girmeye çalışacaktır. İşe Kapınızı yüksek güvenlikli bir çelik kapı ile değiştirmekle başlayın.

Kapınız dayanıklı olabilir ama anahtarı çok sayıda kişide olabilir. Bir eve yeni taşındığınızda mutlaka çelik kapının kilit değişimi, göbek değişimi, işlemininiz gerçekleştirebilirsiniz. Kilit değişimi, göbek değişimi işlemi alacağınız en ekonomik tedbirdir. Çimen Çilingir’ni arayarak 70 TL’den başlayan fiyatlarla çelik kapı göbeğini değiştirebilirsiniz.

2019 Güncel Çilingir Fiyatları için Rehber Sitemizi inceleyebilirsiniz.

2 – Pencere ve Balkonlarınız İçin Güvenlik Önlemleri

Cam ve Balkonlarınızın dışarıdan müdahaleyle kolayca açılmasını önlemek için pvc çerçevesinin kastırmalara karşı mukavetini arttıracak şekilde en az ikişer tane kilitli mandal takmanızı öneriyoruz. Hırsızlar kısa sürede çevreden görünmeden evinize girmeye çalışacaktır. Bu basit tedbir ile hırsızın art niyetli çabasının süresi artacağından evinizin caydırıcılığı artacaktır.

3 – Alarm Kamera Sistemi İle Güvenlik

Eviniz ve İşyeriniz için en sağlıklı güvenlik tedbirlerinden biri Kamera ve Alarm Sistemi Kurdurmanız Olacaktır. Yale Alarm Sistemleri, Desi Alarm Sistemleri Yetkili Satış Bayi ve Yetkili Servisi olan Çimen Çilingiri 0553 472 92 71 numaralı telefonu arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Hiçbir hırsız yüksek desibelde çalacak, ev sahibini ve yakınlarını uyaracak bir alarm sistemi olan eve veya işyerine girmek istemeyecektir. Hele net bir görüntüyle kamera kaydının olduğu bir eve hiçbir hırsız girmeye cesaret edemeyecektir.