Fiyat Tarifesi ve Çilingir Fiyatları

2020 Güncel Çilingir Fiyatları

Çimen Çilingir Anahtarcılar ve Çilingirler Odasına Kayıtlı bir işletme olarak çilingir servis ücretlerini müşterileriyle paylaşmaktadır. Çimen Çilingir’i çağırdığınızda kapıda süpriz çilingir ücreti ile karşılaşmazsınız.

İşinizden yorgun argın evinize geldiğinizde anahtarınızı kaybettiğinizi fark etmeniz kadar can sıkıcı bir durum olamaz. Hele bu durum yakınlarınızdan destek alamayacağınız gece saatlerinde yaşandıysa işiniz daha da zorlaşır. Bu gibi zamanlarda güvenebileceğiniz bir çilingirden uygun fiyatlı servis hizmeti almak istersiniz.

Çilingir Fiyatları

09:00 / 21:00 Arası [ Gündüz ] Fiyat Listesi 21:00 / 09:00 Arası [ Gece ] Fiyat Listesi
Kapı açma Saat ve Kapıya Göre Değişir Fiyat Alın ! 50 ₺ veya 90 ₺ Arasıdır. Kapı açma Saat ve Kapıya Göre Değişir Fiyat Alın ! 70 ₺ veya 150 ₺ Arasıdır.
Kilit değiştirme 50 ₺ + Malzeme Kilit değiştirme 70 ₺ + Malzeme
Kasa açma 80 ₺ Kasa açma 350 ₺

 

Çimen Çilingir İstanbul Anadolu Yakasında Ataşehir Çilingir, Beykoz Çilingir, Çekmeköy Çilingir, Kadıköy Çilingir, Maltepe Çilingir, Kartal Çilingir, Pendik Çilingir, Sancaktepe Çilingir, Sultanbeyli Çilingir, Şile Çilingir, Tuzla Çilingir, Ümraniye Çilingir ve Üsküdar Çilingir Bölgelerinde 7 gün 24 saat kesintisiz servis hizmet vermektedir.

 

çilingir fiyatları

Çilingir Fiyatlarımız
Özel Günler Ve Saat Kapıya Göre Değişmektedir.
Lüften Bilgi Alın !
Tıkla Arasın 0553 472 92 71

Çimen Çilingir Anahtarcılar ve Çilingirler Odası
Üyedir

Çimen Çilingir Uyarıyor !

Piyasada çok sayıda merdiven altı çalışan çilingir olduğunu iddia eden kişi çalışmaktadır. Bu kişiler hatalı işçilik ve yüksek fiyat talebi gibi nedenlerle kapıda kalan insanlaın daha da mağdur olmasına neden olmaktadır. Kapınıza gelen çilingirin Anahtarcılar ve Çilingirler Odasına kayıtlı, vergi levhası olan bir işletme personeli olduğundan emin olmadan güvenliğiniz için çok önemli olan kapınızı kimseye emanet etmeyin.

Çilingir konusunda içiniz rahat bir şekilde bizi arayabilirsiniz. Çimen Çilingir olarak işimizi severek ve güleryüzlü yapıyoruz.  Merkezi kilit değiştirme ihtiyacı duyduğunuzda hemen bizi arayın, asla pişman olmayacaksınız. İletişim numaramız +90 553 472 92 71

Yaşadığımız hayatın yorgunluklarını hepimiz hissediyoruz. Dalgınlıkla unutulan, nereye konduğu hatırlanmayan anahtarlar bir kapıyı açmamızı engelliyor. Üstelik bazen herhangi bir yerde değil kapının üzerinde bile anahtar unutabiliyoruz. Kapıyı çektikten sonra anahtarın nerede olduğunu hatırlasak da pek yararı olmuyor. Bu gibi kapı açma veya oto kapı açma, kasa çilingir gibi çeşitli konularda da çimen çilingir olarak en üst düzeyde sizlere kilit değişimi hizmeti sunuyoruz. Hızımız ve uzman işçiliğimiz sayesinde bizden vazgeçemeyeceksiniz.

Her türlü kapıyı açılan ekibimiz sizleri kapının önünde bırakmamak için yüksek bir çaba sarfederek İstanbul’un trafiğine rağmen mobil ekipleri sayesinde çok kısa bir sürede sizin yanınıza gelebiliyor. Sorununuz birçok nedenden ötürü kaynaklanıyor olabilir. Örneğin ev kapınız olabilir, rüzgardan kapınız kapanabilir. Çocuğunuz yanlışlıkla kapıyı kapatabilir. Veya siz tamamen aklınızdan çıktığı için evden anahtarı almadan çıkmış olabilirsiniz. Başka senaryoları ofis ve iş yeri anahtarlarımız için de sayabilir ve çoğaltabiliriz.